O BLOGUCześć! Mam na imię Natalia. 

Dla mnie jedzenie to przede wszystkim sposób do budowania dobrych i życzliwych relacji z ludźmi.  
Bloga Calzonella.com prowadzę ponieważ motywuje mnie on do tworzenia, gotowania, próbowania nowych rzeczy. Robię to też dla mojej drugiej pasji jaką jest fotografia, w tym kulinarna, którą staram się rozwijać w miarę wolnego czasu.

Moimi inspiracjami jak u większości blogerów "gotujących" jest wiele blogów kulinarnych polskich jak i zagranicznych, zarówno tych amatorskich, jak i bardziej profesjonalnych jak blog Pani Doroty z bloga Moje Wypieki oraz Pani Asi z bloga Kwestia Smaku. Przepisy, które wykorzystuję, jeśli nie są stricte mojego autorstwa oznaczam źródłem. Wiele przepisów modyfikuję, lub tworzę nowe, według swojego gustu kulinarnego. Zapraszam cię więc do mojej kuchni! :) 

KILKA SŁÓW O MNIE
Z wykształcenia socjolog i psycholog biznesu, z duszą kreatywną. Z zamiłowania podróżnik, fotograf ciągle się rozwijający oraz pasjonat stylizacji wnętrz, malarstwa i mody, dlatego też na te potrzeby musiałam przelać gdzieś swoją energię, a znajdziesz ją tu KLIK 

Mam nadzieję, że mój blog kulinarny zainspiruje Cię do smacznego i zdrowego gotowania. Zachęcam Cię do śledzenia mnie w Social Media, bo tam będziesz otrzymywać na bieżąco świeżutkie przepisy z tego bloga. 


Jeśli chciałbyś nawiązać ze mną współpracę, zapraszam do kontaktu
zdrowyrozsadek.kontakt@gmail.com.
Share
Tweet
Pin
Share

Informacje