O MNIE




Mam na imię Natalia. Gotuję, bo sprawia mi to radość, przede wszystkim wtedy, kiedy widzę zadowolenie i uśmiech na twarzy ludzi, którzy spożywają posiłki przeze mnie przygotowane.

Jedzenie to dla mnie tak naprawdę lekarstwo i środek do budowania dobrych relacji z ludźmi. Gotuję spontanicznie, tak od siebie, z przemyślanych i dobrze dobranych produktów. Staram się jeść zdrowo, ale pozwalając sobie nie rzadko na tzw. dania zakazane w diecie fit. Nic na to nie poradzę, że lubię jeść słodycze, dania zawierające gluten, cukier, czy mięso .... 

Blog jest dla mnie swego rodzaju wirtualnym zeszytem z przepisami, po to, aby moje pomysły na dania nie zostały zapomniane czy wyblakły gdzieś na kartkach papieru. 

SKĄD WZIĘŁA SIĘ NAZWA BLOGA?


Spontanicznie. Jest to można powiedzieć nawiązanie do słowa CALZONE - czyli pizzy w kształcie pieroga. Pizzę jak i pierogi uwielbiam najbardziej na świecie, więc uznałam, że nazwa ta będzie do mnie idealnie pasować :)  

Znalezione obrazy dla zapytania calzone

KILKA SŁÓW O MNIE...

Z wykształcenia socjolog i psycholog biznesu, z duszą kreatywną. Na co dzień mama, pracująca zawodowo przy tworzeniu  kampanii internetowych na różnych rynkach. 
Praca, choć ją lubię, to tylko praca, dlatego na co dzień staram się realizować swoje pasje. Z zamiłowania także podróżnik, fotograf ciągle się rozwijający oraz pasjonat stylizacji wnętrz i mody. 


Jako ciekawostkę mogę dodać, że prowdzę też bloga lifestylowego, którego postanowiłam oddzielić od tego kulinarnego ze względu na tematykę. Znajdziesz tam dużo pozytywnych rzeczy i inspiracji. Sam zobacz ;)  KLIK 





JEŚLI CHCESZ BYĆ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO, 
DOŁĄCZ DO MNIE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH: