PLANER POSIŁKÓW

Planer posiłków na cały tydzień

Do druku za DARMO!


Zastanawiam się, czy tylko ja mam problem z organizacją i planowaniem menu obiadowego dla rodziny na każdy dzień, ale wpadłam ostatnio na pomysł, że będę w końcu planować moje tygodniowe wydatki na jedzenie i menu na każdy dzień. Tym samym zaoszczędzę sobie:

  • codziennego stresu wynikającego z braku pomysłów na posiłki dla 4os rodziny 
  • pieniędzy - bo bez listy i planowania posiłków, często kupujemy w ciemno produkty, które potem i tak się marnują
  • czasu, bo wystarczy pójść do sklepu raz/ dwa razy w tygodniu, żeby zaopatrzyć się na cały tydzień, a nie jak to robiłam do tej pory codziennie, bo wiecznie czegoś brakowało w lodówce.

Jeśli i ty masz problemy z kontrolowaniem swoich wydatków dotyczących jedzenia, a także wymyślasz menu na kolejny dzień w ostatniej chwili, np. w nocy, jak cię dzieci obudzą, to może warto zmienić ten nawyk i nauczyć się mądrze podchodzić do tematu gotowania? 

Może warto zacząć od dzisiaj planować posiłki, by to jedzenie, które nagromadziliśmy (np. z powodu zagrożenia epidemią) nie zmarnowało się bezpowrotnie, hmm? :) 

Ja tak właśnie planuje. Planuje od dzisiaj planować obiady na każdy dzień. Tak jak wspomniałam, w ten sposób można i zaoszczędzić trochę kasy jak i mieć spokojną głowę, że mamy menu na cały tydzień i składniki, które są potrzebne do przygotowania zaplanowanych przez nas posiłków. 


Zapraszam do pobierania mojego PLANERA POSIŁKÓW [PDF] za DARMO! Może i wam ułatwi organizację pracy w kuchni i pozwoli zaoszczędzić parę złotych w miesiącu ;)

Pobierz i wydukuj!
Share
Tweet
Pin
Share